2 Omega, herrarmbandsur, Genéve, 1900-tal.

Armband ej original.
- Condition:Fungerar vid inskrivning. Slitage.
| Estimate | 2,500 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 30 SEK |