2 Omega, herrarmbandsur, Genéve, 1900-tal.

Armband ej original.
- Skick:Fungerar vid inskrivning. Slitage.
| Utrop | 2 500 SEK |
| Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |

Armband ej original.
| Utrop | 2 500 SEK |