68 Anatomisk modell, 1900-tal.

Höjd 88 cm. Lösa organ.
- Skick:Bruksslitage. Fåtal organ saknas.
| Utrop | 600 SEK |
| Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |

Höjd 88 cm. Lösa organ.
| Utrop | 600 SEK |